Suņu Šķirnes

Afenpinčers ir maza auguma suns, kas līdzīgs terjeriem. Šie suņi, parasti mierīgi un rotaļīgi, ar pērtiķim līdzīgu izteiksmi, ir labi ģimenes draugi.

.

Lasīt tālāk...

Afgāņu kurti bieži vien tiek uzskatīti par eksotisko šķirni, pateicoties savam izskatam. Garš apmatojums apņem ķermeni un rada iespaidu, ka suns ir apģērbts. Bet, neskatoties uz oriģinālu izskatu, suņi tika izmantoti medībām. Tie ir suņi, kas paredzēti upura ieraudzīšanai un noķeršanai, viņi izmanto savas acis un kājas.

.

Lasīt tālāk...

Akitas ir pietiekoši lieli dzīvnieki. Bet vēl iespaidīgākas nekā viņu lielums ir viņu unikālas formas. Raksturīga ir masīva galva, kuru līdzsvaro tik pat masīva aste. Aste nav vienkārši kupla. Viņu aste iet riņķī augšā un tad lejā uz sāniem. Lieluma un elegances kombinācija ir tieši šī suņa īpatnība. Bez tam Akita ir viena no visvecākajām suņu šķirnēm, kuru pirmsākums ir tūkstošiem gadu atpakaļ.

.

Lasīt tālāk...

Aļaskas malamuts ir bodibilders suņu pasaulē. Šie suņi ir pamatīgi veidoti, ar dziļo krūškurvi un labi muskuļotu ķermeni. Bet šie muskuļi nav tikai nodarbībām sporta zālē. Tā ir viena no vecākajās suņu šķirnēm, kur izmantoja kamanu vilkšanā Arktikā. Šie suņi ir ļoti izturīgi.

.

Lasīt tālāk...

Kokerspanieļi ir sporta šķirņu grupā. Plaši izplatīts viedoklis, ka šai šķirnei ir nepieciešama lielāka medicīniska uzraudzība nekā citām šķirnēm. Vislielākās problēmas sagādā acis.

.

Lasīt tālāk...

Amerikāņu lapsu dzinējsuns ir Angļu Lapsu dzinējsuņa radinieks. Šī šķirne ir izveidota, lai piedalītos medībās uz lapsām. Kad iedomājas par izskatu, kuram jābūt sunim, kas iet medībās uz lapsām, prātā nāk suns, ļoti līdzīgs Amerikāņu Lapsu dzinējsunim. Tie ir vidēja lieluma suņi, kas ātri skrien, kas labi iet pa pēdām.

.

Lasīt tālāk...

Amerikāņu Stafordšīras terjers ir daļēji futbola spēlētājs, daļēji – baleta dejotājs. Viņi ir plecīgi un muskuļoti, bet arī kustīgi un ļoti graciozi.

.

Lasīt tālāk...

Amerikāņu ūdensspanieli, neskatoties uz viņu nelielo augumu, ir miesassargi suņu šķirņu pasaulē. Viņi ir ļoti aktīvi, muskuļoti un spēcīgi suņi. Viņi ir kā radīti ūdenim. Šie suņi palīdz medniekiem gan uz ūdens, gan sauszemes.

.

Lasīt tālāk...

Anatolijas aitusuns ir ne tikai liels un spēcīgs, bet arī kustīgs un ļoti izturīgs. Viņš ir izteikts sargsuns, sevišķi tad, ja runa iet par lopu aizsardzību.

.

Lasīt tālāk...

Apencelles ganusuns, saukts arī par Apencelles kalnu suni, ir slavens ar savu darba sparu. Šīs šķirnes suņi ir daudzpusīgi un mīl strādāt.

.

Lasīt tālāk...

Jūs negribētu dejot tango ar Argentīnas dogu, jo viņi ir patiešām sīksti. Šī šķirne ir veidojusies no dažādu šķirņu sajaukuma, kas tika izvēlētas savu īpašo iezīmju dēļ. Rezultātā tika radīts liels suns, kam medību laikā neviens medījums nav šķērslis.

.

Lasīt tālāk...

Asspalvainais foksterjers būtībā ir tas pats, kas Gludspalvainais foksterjers, atšķirība ir tikai kažociņos. Tie ir muskuļaini un veikli, spējīgi tikt līdzi medībās angļu medību suņiem. Asspalvainie foksterjeri ir izcili mājas dzīvnieki, jo tie ir inteliģenti un ar labu attieksmi pret ģimenes locekļiem.

.

Lasīt tālāk...

Austrālijas ganu suņi starp citām šķirnēm izceļas ar īpaši centīgu strādāšanu. Viņi vienmēr ir gatava strādāt, lai kāds arī būtu darāmais. Šīs šķirnes suņiem piemīt īpaša fiziskā izturība un veiklums, ko papildina intelekts, modrība, drosme un uzticība.

.

Lasīt tālāk...

1 lapa no 3

Sākums
Iepriekšējā
1

 

VETKLĪNIKA - Teikas Veterinārā Klīnika
VETLINE - Veterināro Zāļu Vairumtirdzniecība
N&D suņu barība
{popin}